Angry Birds 2 Apk – Para Hileli

0 4k
Angry Birds 2 Apk indir

Kızgın Kuşlar olarak tanıdığımız Angry Birds yapımcısı Rovio yeni bir oyun ile karşımızda. Angry Birds’den aldığı yoğun ilgi sayesinde çıkardığı Angry Birds 2 Apk oyunu da ilk oyunu kadar başarılı. Oyunda amacınız, oyunda bulunan kuşlar ile sürekli değişen haritamızın karşı tarafında bulunan canavar domuzları devirerek oyunda bulunan puan sistemiyle 3 yıldız almaktır. Bol görev sistemiyle zaman geçirmek için tasarlanmış bir mobil oyun! Oyun tamamen Türkçe dilini desteklemektedir. Oyun çevrimiçi de oynanabilmektedir. Oyunun fizik yapısı oldukça gelişmiştir. Farklı özellikleri bulunan birbirinden farklı kuşları seçerek canavar domuzları sapan yardımıyla devirmeye çalışmak oldukça zevkli ve eğlenceli! Oyun androidde ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir. Oyun şuan için Google Play’de  3.050.712’den fazla kez indirilmiştir. Sizlere oyunu hileli apk olarak, normal apk olarak ve google play’dan indirme olarak sunacağız. Dilediğiniz şekilde oyunu edinebilir bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Angry Birds 2 Özellikler

Google Play’daki Lisansı Ücretsiz
Sürüm 2.16.1
Gerektirdiği Android Sürümü 4.1 ve üzeri
Boyut 35.4 mb (76.9 mb data)
Geliştirici Rovio Entertainment
Kategori Oyun/Macera|Strateji
Dil Türkçe/İngilizce/..

Angry Birds 2 APK indir

APK olarak indir (55.7 mb)Hileli APK ve MOD olarak indir (106 mb)Google Play'dan indir

Angry Birds 2 APK Kurulum

Yalnız APK olarak indirdiğinizde “com.rovio.baba_2160034.apk” isimli dosyanın üzerine tıklayarak çalıştırıp kurulumunu yapınız. Dosya kurulumu yapıldıktan sonra oyun içerisinde data indirmesi yapcaktır.

Hileli APK ve MOD olarak indirdiğinizde arşivde bulunan “Angry-Birds-2-2.16.1-Mod-apkindir.name.tr.apk” dosyayı çalıştırıp kurulumunu yapıyoruz. Ardından “com.rovio.baba” isimli klasörü “Android/OBB” dizinine atınız. Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

Clash Royale APK indir yazımızdan clash royale’nın son sürümünü apk olarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir