Dream League Soccer 17 APK – Para Hileli

1 3k
Dream League Soccer 17 APK - Para Hileli

Özellikle Futbol severlerinin zevkle oynadığı Dream League Soccer 17 APK mobil platformlarda oynanabilecek en güzel oyunlardan biri. First Touch Games‘in Şubat 2016’da çıakrdığı bu oyuın 7’den 70’e herkesin oynayabileceği bir futbol oyunudur. Oyunda kendi takımınızın ismini belirleyip, farklı ülkelerden seçtiğiniz oyuncular ile kendi takımınızı kurmanız ve bu takımızın kendi liginizde en üst seviye çıkarmanız oyunumuzun sadece küçük bir kısmı. Oyunumuzda bulunan para birimi ile oyuncu transfer edebilir,kendi zevk ve tarzınıza göre kendi takım formanızı belirleyebilir ve hatta isterseniz kendi sahanızı bile seçebilirsiniz. Oyun zorluğunu kendi oynayışınıza göre seçebilirsiniz. Oyuna eklenen son özellik ile Online bir şekilde kendi arkadaşınızla 1v1 mücadele zevkini de bu oyunda çıkarabilirsiniz. Oyunumuzu tüm Android, iOS, Windows Phone, Windows 10 Mobile platformlarda ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Google Play’de Editörün Seçimi ile 7.714.837’den fazla kez indirilmiş olup 4 yıldız ile değerlendirilmiştir.

Dream League Soccer APK Özellikler

Google Play’daki Lisansı Ücretsiz
Sürüm 4.01
Gerektirdiği Android Sürümü 4.0.3 ve üzeri
Boyut 67.3 mb(Data:242 mb)
Geliştirici First Touch
Kategori Oyun/Spor/Futbol
Dil Türkçe/İngilizce/..

Dream League Soccer APK İndir

Hileli APK olarak indirGoogle Play'dan indir

Kurulum

Dosya indikten sonra “dls17416.apk” dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu başlatın. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Dream League Soccer 17 İnceleme

Dream League Soccer 17 severlerin mutlaka oynaması gereken FMM 2017 APK olarak yazımızdan edinebilirsiniz.

 

One comment on “Dream League Soccer 17 APK – Para Hileli

  1. Arkadaşım oynarken görmüştüm çok beğendim. Hemen yüklemek istedim internetim olmadığından apk indirmek zorundaydım sayenizde hızlı bir şekilde indirdim çok sağolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir