Hill Climb Racing APK – Para Hileli

4 18k
Hill Climb Racing APK

Bu güne kadar yapılmış en iyi fizik motoruna sahip bir araba oyunu. Oyunda 2 araç pedalı bulunmaktadır. Ekranın sağında bulunan pedala bastığımızda aracımız hafif bir ivme ile sağ tarafa doğru hareket etmektedir. Aracınızın sol taraftaki pedalına basılı tuttuğumuzda ise aracımız yine hafif bir ivme ile sol tarafa doğru hareket etmektedir. Ekranın sol ve sağ pedallarına aynı anda tıkladığımızda ise aracımız yavaşlar ve durur. Oyunun içerisinde oldukça bol olan araç seçenekleri ve harita seçenekleri ile oyun zevkinizi 2 katına çıkarın! Oyunun içinde bulunan para birimi ile yeni araçları alabilir, yeni haritaları açabilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan her araç için farklı yükseltme moduyla aracınıza ayrı bir hız katabilirsiniz. Hill Climb Racing APK oyunu 2012’den bu yana oldukça başarılı güncellemeleri ile oyun tutkunlarının vazgeçilmez bir mobil platform oyunudur. Geliştiricisi Fingersoft olan bu oyun Google play’de 8.368.415 kezden fazla indirilmiştir.

Hill Climb Racing APK İndir Özellikler

Google Play’daki Lisansı Ücretsiz
Sürüm 1.34.0
Gerektirdiği Android Sürümü 2.2 ve üzeri
Boyut 55 mb
Geliştirici Fingersoft
Kategori Oyun/Araba/Yarış
Dil Türkçe/İngilizce/..

Hill Climb Racing APK İndir

Google Play'dan İndirMod(Para Hileli) APK indir APK olarak indir

Kurulum

Dosya indikten sonra “com.fingersoft.hillclimb_159.apk” dosyasının üzerine tıklayın ve kurulumu başlatın. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

 

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zombie Offroad Safari Mod APK oyununa da göz atabilirsiniz.

4 comments on “Hill Climb Racing APK – Para Hileli

  1. Hill climb racing çok sevdiğim bir oyundur. Önceden çok oynardım. Para hilelisini paylaştığınız için çok teşekkür ederim. sayenizde bütün arabaları ve haritaları alıp çok eğleniyorum.

  2. Bu gayet güzel olmuş. Çok vakit harcıyor oyun. Bu apk ile gayet zevkli olabilir teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir