Subway Surfers APK – Para Hileli

0 5k
Subway Surfers APK

Milyonlarca kişinin, 7’den 70’in zevkle oynadığı Subway Surfers APK, her ay gelen güncellemeler ile oyunun zevkini her geçen gün daha da arttırıyor. Oyunun amacı karakterinizi tren rayları üzerinde ilerletirken arkanızdan kovalayan bekçi ve köpeğine yakalanmamak. İlk bakışta kolay da gözüken oyunda her ilerlediğiniz metrede karakteriniz daha da hızlanıyor ve sizin karakterinizi yönlendirmeniz biraz daha zorlanıyor. Oyun 3D olup ses ve grafik yönünden iyi seviyededir. Oyunda bulunan birçok karakter ve bunların yanında getirdiği özellikler ile oyunu daha kolay hale getirebilirsiniz. Bir de oyunda olmazsa olmaz bonus kartlar ve sadece bu oyunda bulunan kaykaylar da oyuna ayrı bir zevk katıyor. Oyunda  para sıkıntısı yüzünden  karakter, bonus ve kaykayları alınamadığından dolayı sizlere Para Hileli Mod APK olarak paylaşıyoruz. Oyun Google Play’da 24.926.540’den fazla kere indirilmiştir.Oyunu en son olarak Mexico’da oynayacaksınız.

Subway Surfers Özellikler

Google Play’daki Lisansı Ücretsiz
Sürüm 2.16.1
Gerektirdiği Android Sürümü 4.1 ve üzeri
Boyut 60 Mb
Geliştirici Kiloo
Kategori Oyun/Macera
Dil Türkçe/İngilizce/..

Subway Surfers APK indir

APK olarak indir (60 Mb)Google Play'den indir

Subway Surfers APK Kurulum

– Yalnız APK olarak indirdiğinizde “com.kiloo.subwaysurf_132.apk” isimli dosyanın üzerine tıklayarak çalıştırıp kurulumunu yapınız. Kurulum bittikten sonra oyunun hilesiz haliyle oynayabilirsiniz.

– Para Hileli APK olarak indirdiğinizde “subway-surfers-hileli-apkindir.name.tr.apk” isimli dosyanın üzerine tıklayarak çalıştırıp kurulumunu yapınız. Kurulum bittiğinde para miktarına bakmanız hileyi aktif etmek için yeterli olacaktır.

Subway Surfers İnceleme Videosu

Candy Crush Saga oyununu Candy Crush Saga apk olarak edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir